Dámské legíny 7/8 - Silueta šedá

Kód: 007.030/S
Výprodej
1 790 Kč –60 %
dámské 7:8 legíny Praha silueta šedá
1 790 Kč –60 % 716 Kč / ks
Skladem
Vyberte velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vlastní iniciály
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Silueta Pražského hradu, nebo Váš tep na trase? Jednoduchý design a přitom tak známý.

Dámské 7/8 legíny jsou designované pro teplejší dny. Lehký, jemně strečový a prodyšný materiál bude jako Vaše druhá kůže. Legíny jsou šité plochým "flatlock" stehem, který nikde netlačí a nezanechává nežádoucí otlaky. Vysoký pas vytvaruje postavu a zaručí, že legíny budou na tom samém místě, jak jste je oblékla na začátku cvičení. V zadní části pásku se schovává kapsička, dostatečně velká na Váš telefon či klíče. Reflexní logo na zadní části nohavice poslouží jako bezpečnostní prvek.

Potisk je velice trvanlivý, neztrácí barvu, ale pozor na ostré předměty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pražský hrad je svou krásou a rozlohou dominantou města

Jde o nejkrásnější a největší hradní komplex na světě, který se důstojně tyčí nad řekou Vltavou. Jeho panorama více než tisíc let bere dech a zdobí naše hlavní město. Rozkládá se na více než 70.000 m² a je součástí historického jádra města, které je zapsáno na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Pražský hrad je symbolem českého státu a je také sídlem českých králů a prezidentů. Dominantou komplexu je především Chrám sv. Víta, Václava a Vojtěcha, kde jsou uloženy ostatky českých králů i korunovační klenoty.

Pražský hrad je provázán celou řadou bájí, pověstí a tajemství. Například podle Karla IV. na hradě straší. Údajně totiž vždy, když ulehl do postele, slyšel kroky a chichotání. Neviditelná ruka přes celou místnost také sebrala jeho víno a rozbila číši na tisíc kousků. Také se vypráví, že když českým zemím hrozí nebezpečí, pukne srdce největšího zvonu v zemi jménem Zikmund, který je právě v katedrále svatého Víta. V roce 2002 se tak stalo dva měsíce před tím, než zemi postihly rozsáhlé ničivé povodně. Pražský hrad je současně domovem jednoho ze dvou pražských vodníků. Jmenuje se Paklt a střeží vodu na Pražském hradě. Malý mužík, který je vysoký pouhých 60 cm, chodí hradem, nezdraví a jen se usmívá. Nikdo ho nikdy nechytil, protože vždy zmizí ve vlhkých zdech Hradu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: