Dámské sportovní legíny - Silueta bílá

Kód: 006.011/XS 006.011/S 006.011/M 006.011/L 006.011/XL 006.011/XXL Zvolte variantu
Výprodej
1 890 Kč od 1 890 Kč - - - –30 % - - až –30 %
dámské legíny Praha bílá silueta
1 890 Kč od 1 890 Kč - - - –30 % - - až –30 % 1 890 Kč / ks 1 890 Kč / ks 1 890 Kč / ks 1 323 Kč / ks 1 890 Kč / ks 1 890 Kč / ks od 1 323 Kč / ks
Rádi ušijeme Rádi ušijeme Rádi ušijeme Skladem Rádi ušijeme Rádi ušijeme Zvolte variantu
Vyberte velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Prodloužení / zkrácení
Vlastní iniciály
Můžeme doručit do:
- - - 17.4.2024 - - Zvolte variantu

Tyto dámské sportovní legíny jsou ozdobené siluetou Pražského hradu, nebo je to Váš tep na trase? Jednoduchý design, který je přitom tak známý našinci i cizinci.

Dámské sportovní legíny mají vyšší pas, který Vás podrží při každém tréninku. Plochý, pružný steh "flatlock" ochrání Vaši pokožku před otlaky a umožní volnost pohybu. Kapsička v zadní části pasu je perfektním a bezpečným místem pro Váš telefon, a navíc o svém chytrém telefonu nebudete ani vědět. Nezapomněli jsme ani na bezpečnostní reflexní logo na zadní části nohavice.  

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pražský hrad je svou krásou a rozlohou dominantou města

Jde o nejkrásnější a největší hradní komplex na světě, který se důstojně tyčí nad řekou Vltavou. Jeho panorama více než tisíc let bere dech a zdobí naše hlavní město. Rozkládá se na více než 70.000 m² a je součástí historického jádra města, které je zapsáno na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Pražský hrad je symbolem českého státu a je také sídlem českých králů a prezidentů. Dominantou komplexu je především Chrám sv. Víta, Václava a Vojtěcha, kde jsou uloženy ostatky českých králů i korunovační klenoty.

Pražský hrad je provázán celou řadou bájí, pověstí a tajemství. Například podle Karla IV. na hradě straší. Údajně totiž vždy, když ulehl do postele, slyšel kroky a chichotání. Neviditelná ruka přes celou místnost také sebrala jeho víno a rozbila číši na tisíc kousků. Také se vypráví, že když českým zemím hrozí nebezpečí, pukne srdce největšího zvonu v zemi jménem Zikmund, který je právě v katedrále svatého Víta. V roce 2002 se tak stalo dva měsíce před tím, než zemi postihly rozsáhlé ničivé povodně. Pražský hrad je současně domovem jednoho ze dvou pražských vodníků. Jmenuje se Paklt a střeží vodu na Pražském hradě. Malý mužík, který je vysoký pouhých 60 cm, chodí hradem, nezdraví a jen se usmívá. Nikdo ho nikdy nechytil, protože vždy zmizí ve vlhkých zdech Hradu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské sportovní oblečení
Tagy: dámské legíny, damske leginy, sportovní legíny, sportovní leginy, zateplené legíny, zateplene leginy, dámské sportovní legíny, damske sportovni leginy, kopmresní legíny, kompresni leginy, 7/8 legíny, 7/8 leginy, legíny na jógu, leginy na jogs, české legíny, ceske leginy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: