O nás

Sportovní oblečení BEST:TIME je spojení mých tří lásek - ke sportu, k originální módě a k domovu.

Ani nevím, co přišlo dříve, zda láska k běhání, nebo láska k šití. Už jako malá holka na základce jsem lítala s mapou po lese a připadalo mi to naprosto přirozené. Šití byl relax, geometrické tvary zapadající do sebe, občas asymetrický záhyb, společně vykouzlily originální kousek. Láska k domovu přišla později, když jsem jako au pair odjela do Států a zůstala trošku déle. S každým rokem jsem si uvědomovala víc a víc, co vše je domov a co pro mne znamená naše Česká země.

Procházka Prahou v únoru 2019 přinesla první nápad. Lennonova zeď byla nádherně barevná a obrazce vystihovaly oslavu 30. výročí sametové revoluce. Tento desing jsem musela mít! Trvalo mi rok, než jsem byla spokojená s prvním kouskem legín. My sportovci jsme trošku náročnější :-). Tvrdohlavě jsem si stála za tím, že potisk musí být výjimečný, elegantní a nápaditý; materiál a střih vyladěný do maximální pohodlnosti a praktičnosti. Tak vznikla vlastně i kapsa na telefon v zadní části pásku. Nesnášela jsem obojek kolem ruky, který se točil a ničil mi sucháčem trička. Ta kapsa nám ale dala! Vyztužení, aby se nepárala, aby udržela i větší telefon, který při běhu nebude lítat a zip, který se při pohybu bude dobře rozepínat. Byla to snad největší výzva. Ale už dost o kapse. Spíše o lidech, bez kterých by nic nebylo možné.

Našla jsem úžasnou grafičku Lucku, která nápady dotáhne do nejmenších detailů a šikovné a ochotné švadlenky, kterým nevadí, že si občas vymýšlíme. Nyní se chlubíme 11-ti originálními designy inspirované Českou republikou - Lennon, Silueta, Repre, Orloj ve dvou provedeních, Mák červený a letní růžový, Stověžatá a Vrcholky našich hor. Každý vzor je promítnut do několika kousků sportovního oblečení, aby se daly kombinovat a vytvářely outfit. I látky a délky mají a ve třech různých délkách, ve třech různých látkách, pro různé druhy aktivit. Pravda, někdy z toho máme zamotanou hlavu a říkáme si, co jsme si to vymysleli, ale vždy končíme u toho, že každý sportovec v každém ročním období potřebuje něco jiného.

Název BEST:TIME je hravý dvojsmysl. “Best time” jako nejlepší chvíle v životě a také “best time” jako nejlepší čas na trati, osobní rekord. Pro nás běžce je to symbol pokroku, něčeho, co nám dává pocit, že žijeme naplno. Doufám, že i Vy si užijete svůj sportovní moment v českém stylu.

Doufám, že i Vy si užijete svůj BEST:TIME a naše oblečení Vám přinese radost a pohodlí běhěm sportovních aktivit.    Pavla a tým

 

foto do příběhu

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení