O nás

Sportovní oblečení BEST:TIME je spojení mých tří lásek  ke sportu, k originální módě a k domovu.

Ani nevím, co přišlo dříve, zda láska k běhání, nebo láska k šití. Už jako malá holka na základce jsem lítala s mapou po lese a připadalo mi to naprosto přirozené. Šití byl relax, geometrické tvary zapadající do sebe a občasný asymetrický záhyb společně vykouzlily originální kousek. Láska k domovu přišla později, když jsem jako au pair odjela do Spojených států a zůstala trošku déle. S každým rokem jsem si uvědomovala víc a víc, co vše je domov a co pro mne znamená naše česká země.

Procházka Prahou v únoru 2019 přinesla první nápad. Lennonova zeď byla nádherně barevná a obrazce vystihovaly oslavu 30. výročí sametové revoluce. Tento design jsem musela mít! Trvalo mi rok, než jsem byla spokojená s prvním kouskem legín. My sportovci jsme totiž trošku náročnější. :-) Tvrdohlavě jsem si stála za tím, že potisk musí být výjimečný, elegantní a nápaditý, a materiál a střih vyladěný do maximální pohodlnosti a praktičnosti. Tak vznikla vlastně i kapsa na telefon v zadní části pásku. Nesnášela jsem obojek kolem ruky, který se točil a ničil mi sucháčem trička. Ta kapsa nám ale dala! Vyztužení, aby se nepárala, aby udržela i větší telefon, který při běhu nebude lítat, a zip, který se při pohybu bude dobře rozepínat. Byla to snad největší výzva. Ale už dost o kapse. A teď spíše o lidech, bez kterých by nic nebylo možné.

Našla jsem úžasnou grafičku Lucku, která nápady dotáhne do nejmenších detailů, a šikovné a ochotné švadlenky, kterým nevadí, že si občas vymýšlíme. Nyní se chlubíme 11 originálními designy inspirovanými Českou republikou - Lennonovou zdí, Siluetou, Repre designem, Orlojem ve dvou provedeních, Mákem červeným a letním růžovým, Stověžatou Prahou a Vrcholy našich hor. Každý vzor je promítnut do několika kousků sportovního oblečení, aby se daly kombinovat a vytvářely společně celý outfit. I látky a délky máme ve třech různých délkách a ve třech různých látkách, pro různé druhy aktivit. Pravda, někdy z toho máme zamotanou hlavu a říkáme si, co jsme si to vymysleli, ale vždy končíme u toho, že každý sportovec v každém ročním období potřebuje něco jiného.

Název BEST:TIME je hravý dvojsmysl. “Best Time” znamená nejlepší chvíle v životě, ale také nejlepší čas na trati, tedy osobní rekord. Pro nás běžce je to symbol pokroku, něčeho, co nám dává pocit, že žijeme naplno. Doufám, že i Vy si užijete svůj sportovní moment v českém stylu.

Doufám, že i Vy si užijete svůj BEST:TIME a naše oblečení Vám přinese radost a pohodlí během Vašich sportovních aktivit.

Pavla a tým

 

foto do příběhu