Reklamace a vrácení zboží

Reklamace zboží

Omlouváme se, pokud jste na našem zboží našli nějakou vadu. Prosím komunikujte tuto skutečnost s námi přes e-mail pavla@best-time.cz. Čisté zboří přineste osobně, nebo zašlete doporučeně s vyplněným relamačním formulářem a s původní fakturou na naši adresu.

BEST:TIME s.r.o., Korunní 810/104, 101 00, Praha 10 Vinohrady

Reklamované zboží po převzetí zkontrolujeme a zhodnotíme. Pokud je závada možná opravit, budeme se snažit Vám v co nejkratším termínu opravené zboží doručit. O celém procesu Vás budeme informovat.

Reklamační formulář naleznete ZDE.

 

Vrácení zboží nebo výměna

Muže se stát, že Vám BEST:TIME nepadne, nebo se Vám nebude líbit. Ze zákona máte samozřejmě možnost navrácení, nebo výměny zboží do 30 dnů. Prosíme o informaci do 14 dnů po převzetí zboží na email pavla@best-time.cz. Pokud jsme Vám tiskli a šili zboží na míru, možnost vrácení nebo výměny bohužel není možné.

Zboží lze vrátit jen čisté a nenošené. Prosím vyplňte přiložený formulář, kde v případě výměny napište za jaké zboží byste rádi vyměnily a přiložte do balíčku.

Balíček zašlete na adresu BEST:TIME s.r.o., Korunní 810/104, Praha 10 Vinohrady nebo přineste osobně. Pokud rádi používáte zásilkovnu, prosím napište nám.

Formulář pro vrácenení nebo výměnu naleznete ZDE.

 
x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení