Běžecký nákrčník - Zimní pohádka

Kód: 017.154
360 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Sportovní nákrčník s Zimní pohádka je funčním a elegantním doplňkem při aktivitách v chladném počasí. Nákrčník v barvě zimní oblohy s křehkými bílými větvičkami doladí a rozjasní Váš zimní outfit. 

Sportovní nákrčník je vyroben z prodyšného elastického polyesteru, který má na dotek vlastnosti bavlny.

Barva: modrá, bílá

Materiál: prodyšný polyester

Velikost: jedna 25 x 44 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krása zimní pohádky

Možná se může zdát, že příroda odpočívá v zimních měsích a my s ní, ale toto období opět nabízí nespočet sportovních aktivit, na které čekáme celý rok. Těšíme se ze zasněžené bílé krajiny, zmzlí a s červenými tvářemi pak z lyžování usedneme v hospůdce ke svařáku nebo k čaji s rumem. 

Ale není to jen tato pohádka. Česká země je přímo pohádková velmoc a zvláště ve filmu svou tradicí úspěšně překonává zahraniční produkci. Navíc naše Popelka potěší diváka v Norsku a Německu stejně jako u nás. Od padesátých let se necháváme unášet příběhy princezen, princů, čertů, draků a našeho super originálního vodníka. Každé Vánoce čekáme na naše oblíbené pohádky, jako Pyšnou princeznu, Byl jednou jeden král, Anděl Páně... a těšíme se na zbrusu novou pohádku, která se vysílá na Štědrý den. Ať jsme velcí, či malí diváci, užíváme si toto pohádkové období plné pohody a pohlazení. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: