Dámská sportovní čelenka - Louka zelená

Kód: 2645
Novinka
290 Kč / ks
Skladem
Dlouhý zip
Prodloužení / zkrácení
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Dámská sportovní čelenka s rozmanitými kytičkami louky je spojením elegance a sportu. Tato čelenka je skvělým doplňkem k sukýnce nebo legínám ve stejném designu, protože dohromady Vám vykouzlí perfektní outfit,  který je vhodný na běh, procházku do přírody, nebo na cestování.

Sportovní čelenka je vyrobena z jemného elastického materiálu, který zahřeje i odvede pot.

.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krása české rozkvetlé louky

Rozkvetlá louka má zvláštní kouzlo. Tisíce kytiček a trav, miliony barev a tvarů, a přesto spolu vše nádherně ladí. Jemná vůně kytiček navíc láká motýly, včeličky a čmeláčky, kteří dodávají louce ještě větší pestrost a život. Louka v nás vyvolává pocit lehkosti, vzdušnosti a romantičnosti. Najdi si svoji oblíbenou kytičku - mák, kopretinu, heřmánek, chrpu, mateřídoušku nebo šťovík, který znáš z dětských let. Užij si svoji jedinečnost.

Chrpa chlumní - vzácná a ohrožená kytička, kterou můžete u nás najít jen na několika místech v severozápadních Čechách a na střední a jižní Moravě. Občas ji najdete v údolí Berounky, Vltavy a Povltaví. Třeba na ni budete mít štěstí na štafetových závodech Vltava Run, Labe Run nebo Berounka Run. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: