Běžecký nákrčník modrý - jsem CZECH REPUBLIC

Kód: 017.159
360 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Sportovní nákrčník jsem CZECH REPUBLIC spojujeme národní hrdost a sportovní vášeň v designu inspirovaném lístky lípy, symbolu naší vlasti. Tato kolekce je věnovaná sportovcům, závodníkům, ale i českým fanouškům. Ukažte všem, pro koho bije vaše lipové srdce!

Sportovní nákrčník je vyroben z prodyšného elastického polyesteru, který má na dotek vlastnosti bavlny.

Barva: modrý a trikolora

Materiál: prodyšný polyester

Velikost: jedna 25 x 44 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fandíme a sportujeme ve správných barvách

2024 je rokem sportu! Hry XXXIII. olympiády v létě v Paříži, hokejové MS v Praze, biatlon v Novém Městě na Moravě nebo fotbalové EURO. V naší nové unikátní kolekci BEST:TIME jsem CZECH REPUBLIC proto spojujeme národní hrdost a sportovní vášeň v jedinečném designu, který oslavuje naši vlast. Kolekce je inspirována národními barvami, českým lvem a symbolikou lípy, která definuje naši českou identitu. 

Ve spolupráci s českými sportovci jsme vytvořili odvážné a funkční běžecké oblečení z lehkých a prodyšných materiálů. Hlavním motivem jsou jemné vzory lístečků lípy, které vás budou hrdě reprezentovat na každé domácí i mezinárodní soutěži. A pokud se v oblečení vydáte přímo do dějiště jako fanoušek, na první dobrou každý pozná, komu fandíte!


Kolekce jsem CZECH REPUBLIC není jen o oblečení, jde o výraz naší národní identity a hrdosti. Ukažte všem, pro koho bije vaše lipové srdce!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: